zalando.nl kortingscodes en deals

Zalando kortingscode

Ontdek de nieuwste Zalando kortingscodes en deals, bijgewerkt op 8 oktober 2026

Alle
Kortingscodes
Deals
Geverifieerd

De beste Zalando aanbiedingen van vandaag

  1. 70% korting
    Zalando

    ZalandoPromo

    Dameskleding sale: tot 70% korting

    Verified Geverifieerd 2 dagen geleden
    Check Gebruikt 7 uur geleden

    *zie voorwaarden

    DetailsToggle details
  2. 70% korting
    Zalando

    ZalandoPromo

    Tot 70% korting op damesaccessoires

    Verified Geverifieerd
    Check Gebruikt 9 uur geleden

    *zie voorwaarden

    DetailsToggle details
  3. 70% korting
    Zalando

    ZalandoPromo

    Sandalen sale: tot wel 70% korting

    Verified Geverifieerd

    *zie voorwaarden

    DetailsToggle details
  4. 70% korting
    Zalando

    ZalandoPromo

    Tot 70% korting op jeans

    *zie voorwaarden

    DetailsToggle details
  5. 70% korting
    Zalando

    ZalandoPromo

    Bespaar tot 70% op schoenen en sneakers

    Verified Geverifieerd

    *zie voorwaarden

    DetailsToggle details
  6. 70% korting
    Zalando

    ZalandoPromo

    Tot 70% korting op designer- en premiummerken

    *zie voorwaarden

    DetailsToggle details
  7. 80% korting
    Zalando

    ZalandoPromo

    Tot 80% korting op Dames Outlet artikelen

    Clock
    Verified Geverifieerd 22 uur geleden
  8. Zalando

    ZalandoPromo

    Gratis verzending bij bestellingen vanaf €25

    *zie voorwaarden

    DetailsToggle details
  9. 50% korting
    Zalando

    ZalandoPromo

    Tot 50% korting op kleding voor dames, heren en kinderen

    Clock
    Verified Geverifieerd 3 dagen geleden
  10. 50% korting
    Zalando

    ZalandoPromo

    Scoor tot 50% voordeel op de damescollectie

    Clock
    Verified Geverifieerd 20 uur geleden
  11. 40% korting
    Zalando

    ZalandoPromo

    Tot 40% korting op sneakers

    Clock
    Verified Geverifieerd 4 dagen geleden
  12. 80% korting
    Zalando

    ZalandoPromo

    Shop kinderkleding met tot wel 80% korting

    Clock
    Verified Geverifieerd 22 uur geleden
  13. 45% korting
    Zalando

    ZalandoPromo

    Tot 45% korting in de Dames Outlet

    Clock
    Verified Geverifieerd 21 uur geleden
  14. 70% korting
    Zalando

    ZalandoPromo

    Scoor tot 70% korting op herenmode

    Verified Geverifieerd 1 uur geleden
    Clock
  15. 50% korting
    Zalando

    ZalandoPromo

    Tot 50% korting op herenmode

    Verified Geverifieerd 6 minuten geleden
    Clock
  16. 45% korting
    Zalando

    ZalandoPromo

    Tot 45% korting op schoenen

    Clock
    Verified Geverifieerd 1 dag geleden

Zalando aanbiedingen die je misschien hebt gemist

  1. 20% Code

    Kortingscode

    20% Korting op een groot assortiment

    Clock Verlopen
    Check Gebruikt 7 uur geleden
    END
  2. 20% Code

    Kortingscode

    EXTRA 20% korting op een breed scala aan producten

    Clock Verlopen
    Check Gebruikt 2 uur geleden
    S20
  3. 20% Code

    Kortingscode

    Sneakers met 20% korting

    Voeg de kortingscode toe in je winkelmandje en bespaar direct 20% op een breed assortiment aan sneakers
    Clock Verlopen
    Check Gebruikt 5 uur geleden
    -20
  4. 20% Code

    Kortingscode

    20% korting op beauty en verzorging vanaf €30

    Profiteer van 20% voordeel op een selectie beauty- en verzorgingsproducten. Deze aanbieding is geldig bij besteding van minimaal €30
    Clock Verlopen
    N20
  5. 50% Code

    Kortingscode

    Tot wel 50% korting plus 15% extra op de nieuwste looks

    Clock Verlopen
    OOK

Wanneer verschijnen de beste Zalando-kortingscodes?

De grootste Zalando-kortingen verschijnen meestal in augustus, met tot 50% korting. De meeste nieuwe codes komen in Q3 - zomeraanbiedingen.
Shopilo filtert doorlopend de Zalando-aanbiedingen om te bepalen wanneer de beste kortingen verschijnen: seizoenscampagnes, feestdagen, speciale acties en verrassende prijsverlagingen. Gemiddeld worden er per maand 2 nieuwe coupons en vouchers toegevoegd, allemaal handmatig geverifieerd door het Shopilo-team. Dat betekent meer dan 8 aanbiedingen die in een jaar zijn gevolgd. De grafiek hieronder helpt je te zien hoe de aanbiedingen over het jaar zijn verdeeld, zodat je je aankopen kunt plannen rond de maanden met de grootste kortingen. De balken tonen de nieuwe codes die elke maand worden toegevoegd (in blauw). De oranje lijn markeert de maximale korting en de sterren markeren de maanden met de grootste kortingen van het jaar.

Zalando: codes per maand, afgelopen 13 maanden
MaandNieuwe codesMax. kortingMin. kortingCodes ≥50%Codes ≥70%Beste codeTitel van beste codeBeste code (%)
2026-06115%15%00SUMMER-GLOW15% extra korting op beauty en verzorging15%
2026-07220%20%00SUNGLOWTot 20% korting op schoonheidsproducten20%
2026-08150%50%10FRESHLOOKTot wel 50% korting plus 15% extra op de nieuwste looks50%
2026-09320%20%00DUTCHDAYS20EXTRA 20% korting op een breed scala aan producten20%
2026-10120%20%00WEEKEND20% Korting op een groot assortiment20%

Hoe groot is de vraag naar Zalando-kortingscodes in Nederland?

In de afgelopen 12 maanden heeft Shopilo de interesse van shoppers in Zalando-codes in Nederland gemeten en 367,000 zoekopdrachten geregistreerd, -13% ten opzichte van vorig jaar. De grafiek toont onze maandelijkse analyse van de retailvraag naar Zalando-couponrelateerde zoekopdrachten. Elke kleur staat voor een kalenderjaar; het stippellijnsegment toont een prognose van 5 maanden en de gearceerde band markeert het betrouwbaarheidsinterval van de prognose. Onze gegevens laten zien dat de interesse in Zalando-kortingscodes door het jaar heen varieert, zonder duidelijk vast seizoenspatroon. Deze analyse is gebaseerd op geaggregeerde maandelijkse signalen van couponvraag die Shopilo voor Nederland bijhoudt.

Hoe groot is de vraag naar Zalando-kortingscodes in Nederland?
jaarjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
2024405003310040500495004950049500331002710033100405004950033100
2025331002220033100331003310040500271002710027100331004050033100
202627100181003310027100331003315922188221882218827100--

Activiteit van Zalando-kortingscodes

De meest recente toevoegingen en verlopen Zalando-kortingscodes, terwijl we ze monitoren en verifiëren.

7 okt 2026De code DUTCHDAYS20 is verlopen voor Zalando  · 20% korting
5 okt 2026De code WEEKEND is verlopen voor Zalando  · 20% korting
4 okt 2026De code SNEAKERS-20 is verlopen voor Zalando  · 20% korting
22 sep 2026De code MEIDEN20 is verlopen voor Zalando  · 20% korting
1 sep 2026De code SUMMER-GLOW is verlopen voor Zalando  · 15% korting
1 sep 2026De code FRESHLOOK is verlopen voor Zalando  · 50% korting
27 jul 2026De code SUNGLOW is verlopen voor Zalando  · 20% korting
14 jul 2026De code ZOMERLOOKS is verlopen voor Zalando  · 20% korting